gs | flaş flaş flaş… 3 puan!

30 08 2010
eskişehir 1 | 3 galatasaray

uefa’da karpaty ‘ye 2-2’nin rövanşında 1-1 berabere kalarak (bu kadar deneyimli bir takımın zar zor da olsa golü bulup bu avantajı koruyamaması trajikomik bir olgudur.) elenmesinden sonra herkesi meraklandırdı galatasarayımız!
eee, ne de olsa lige ikide sıfır çekerek başladık ya… yazıklar olsun!tüm bu olumsuz gelişmelerle çıktık eskişehir deplasmanına. yalan yok, ben de beklemiyordum ne üç gol ne de galibiyet!

4′ | milan baros
68′ | volkan yaman (k.k.)
71′ | servet çetin
galibiyete rağmen bir çok şey düşündürücü. nasıl bir galibiyet bu? bu itici güç de neyin nesi? daha önce nerdeydiniz be aslanlar? (on numara top da oynanmadı dün akşam orası ayrı konu da demek ki bazı şeyler isteyince oluyormuş…)…. ve artık alay konusu bile edildiğimiz transfer politikamız! aldık işte sonunda(!) bir topçu, düşerim bugün yarın bloğa…
şimdi derin bir nefes mi çektik yoksa sadece geçiştirdik mi bazı şeyleri? zaman bekleyip görme zamanı… dur bakalım daha neler göreceğiz..!tüm tepki ve olumsuzluklara rağmen ben rijkaard’cıyım arkadaşım! ne zaman vazgeçeceğiz başarısızlığın faturasını teknik adama kesip göndermekten? o kadar ki bu yıl şampiyon olamayalım, adam yine dursun yahu! ben böyle düşünüyorum tabii…* ben bizim büyük(!) kaptan arda’yı yine göremedim iyi mi!!!
[leo burda gülüyor]

______________
galatasaray
______________
*
leO
Advertisements

Actions

Information

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: